Breaking News
Home » PC Mobil Yazılım » PUBG Mobile Prime ve Prime Plus Üyelik Sistemi Nedir?

PUBG Mobile Prime ve Prime Plus Üyelik Sistemi Nedir?

PUBG Mobile oyunun resmi yapımcısı Tencent Games, uzun süredir konuşulan yeni üyelik sisteminin tanıtımını kısa bir süre önce gerçekleştirdi. Bünyesinde bulunan mobil oyunları iyileştirmek/geliştirmek maksadıyla teknoloji Razer ile ortak bir çalışmaya başladı. Bu söz konusu ortaklıktan da uzun süredir çeşitli tahminlerin yürütüldüğü PUBG Mobile Prime üyelik sistemi çıktı. Bu yeni üyelik sisteminde PUBG oyuncuları dilerlerse abonelik yaparak, aylık ücret karşılığında 2 farklı “özel abonelik” avantajlarından yararlanabilecek. Her iki abonelik versiyonunun da birbirinden farklı özellikleri barındırıyor. Prime daha çok genel oyuncu kitlesine hitap ederken, Prime Plus ise daha yoğun ve profesyonel olarak nitelendirilebilecek oyunculara hitap ediyor.

PUBG Prime Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Tencent Games ve Razer ortaklığında geliştirilen PUBG Mobile Prime üyelik sistemi 2 farklı üyelik sisteminden oluşuyor. Bunlar PUBG Mobile Prime ve Prime Plus şeklindedir. Her ikisi içinde aylık ödenecek tutarlar farklıdır. Oyuncular, bu iki özel abonelik sisteminden dilediğine ödeme yaparak, abone olabiliyor ve sağladığı avantajlardan faydalanabiliyor. Tencent şirketinin sunduğu iki abonelik versiyonunda Prime için 0.99 $, Prime Plus için 9.99 $ şeklinde bir ücretlendirme belirlenmiş. Ancak abonelik versiyonlarının kullanıcılara yeni sunulmasının şerefine Prime Plus abonelik versiyonu için kampanyası bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar indirimle Prime Plus, 4.99 $ ile alınabiliyor. Oyuncular dilerlerse birisini, dilerlerse ikisini birden abonelik olarak alabiliyor.

PUBG Prime Aboneliğin Özellikleri

Tencent Games, PUBG Mobile Prime abonelik versiyonunda aylık 0.99 dolara 5 “Unknown Coin (UC)” alınmasını sağlıyor. Bu şekilde aylık 150 UC toplayabilmek mümkündür. 150 UC ile çeşitli kozmetik öğeler alınabiliyor. Ayrıca “Battle Points” kullanımıyla, alışveriş yapılabilmesine yardımcı oluyor. Oyun içi UC ile satın alınabilecek kozmetik eşyaları, Battle Points ile kiralanabiliyor. Buradaki kiralamalar minimum 7 gün, maksimum 30 gün süreyle sınırlıdır.

PUBG Prime Plus Aboneliğin Özellikleri

Standart Prime aboneliğinde olan günlük UC kazanımı, PUBG Prime Plus abonelik versiyonunda 20 UC şeklindedir. Böylelikle aylık 600 UC toplanabiliyor. Prime Plus aboneliğinde ayrıca günlük 10 RP (Royale Pass) puanı veriyor. UC ile satın alınabilen kozmetik eşyaları Prime aboneliğinde olduğu gibi BP ile kiralanabiliyor. Kiralama yine haftalık ve aylık süre sınırları olacak şekilde yapılabiliyor. Plus aboneliğinde farklı olarak kozmetik eşya ürünlerine yönelik özel indirim kampanyalarından yararlanma şansı bulunuyor. En önemli avantajlarından birisi de “First Classic Create” isimli “Şans Sandığı” için 50% oranında indirim hakkı veriliyor.

PUBG Mobil Prime Plus aboneliğinin ilk ayına özel olarak tüm aboneler otomatik olarak 300 UC alır. Ayrıca 2 türde “Sandık Kuponu” ve farklı alanlarda kullanılabilecek özel kartlar hediye olarak hesaplara tanımlanır. Bu kartlar hemen istenen sandıklara ve alanlara yönelik olarak kullanılarak, sandıklarda daha yüksek kaliteli öğe şansı elde edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir